Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Dostupné služby pro handicapované v Bechyni

Organizace
Domov sv. Anežky, o.p.s.

Autor
Zdenka Burešová

DARUJTE

Lidé s postižením žijí v každé obci, každé vesnici. Věříme, že i služby pro ně by měly být rozesety po malých obcích, aby za nimi nikdo nemusel složitě dojíždět – nebo aby o ně kvůli chybějící dopravě dokonce nepřišel!

Už řadu let pomáháme lidem s postižením v jihočeském Týně nad Vltavou, teď chceme začít pomáhat i lidem v sousední Bechyni. Přímo u nich v obci, bez dojíždění. Víme, jak na to, máme objekt, plány na komunitní prostory, chráněná pracoviště, poradenské centrum a jiné aktivity na podporu handicapovaných lidí i jejich rodiny.

Každý příspěvek nás posouvá blíže tomu, abychom nové centrum mohli otevřít. Pomozte nám vybudovat bezbariérový vchod do budovy a zpřístupnit sociální služby a pracovní místa lidem s postižením z Bechyňska. Potřebné know-how, nadšené pracovníky a spoustu nápadů už zajistíme my 🙂

O naší organizaci

Domov sv. Anežky už přes 20 let provozuje síť sociálních a podpůrných služeb a pracovních míst pro osoby s postižením v Týně nad Vltavou. „Anežka“ svým klientům zajišťuje sociální rehabilitaci, podporu samostatného bydlení a psychosociální podporu, ale také různé integrační a volnočasové aktivity.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy