Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Dům tří přání: přehledně o duševním zdraví

Organizace
Dům tří přání, z.ú.

DARUJTE

Je tu další Giving Tuesday a my jsme opět součástí! I letos jsme se rozhodli v tento den předat něco z našeho „know how“ vám, na oplátku můžete podpořit vy nás.

 

Co jsme připravili?

Spojili jsme síly s 1981 Second Hand a připravili společné živé vysílání. Naším tématem budou úzkosti v dospívání. Nalaďte si nás v úterý 30. listopadu od 19.30 na našem instagramovém profilu @dumtriprani. Společně probereme, co jsou úzkosti, jak je rozeznat a jak jim předcházet, kde hledat pomoc. Podpořit nás můžete snadno, během celého dne i živého vysílání – rychlým převodem na náš účet pro veřejnou sbírku: 7540257001/5500.

 

Naše spolupráce vyvrcholí velkým charitativním bazarem ve čtvrtek 16. prosince. Pro více informací sledujte www.dumtriprani.cz.

Naše odkazy

O naší organizaci

Dům tří přání, z.ú. je nestátní nezisková organizace poskytující všestrannou pomoc a podporu dětem a jejich rodinám v náročné životní situaci. Naším cílem je, aby děti mohly vyrůstat ve své rodině a v podmínkách, které pro svůj zdravý vývoj potřebují. Dětem a jejich rodičům pomáhají naši sociální pracovníci, speciální pedagogové, rodinní terapeuti a další odborníci v komplexně provázaných službách napříč centry: Centrum pro rodiny Delta, Centrum rodinné terapie Horizont, Centrum pro děti Mezipatro, Dům Přemysla Pittra pro děti, Krizová pomoc dětem Šestka a Multidisciplinární tým duševního zdraví.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy