Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
E-shop pro Borůvku

Organizace
Borůvka Praha o.p.s.

Autor
Veronika Moudrá

DARUJTE

Jsme organizace Borůvka Praha o.p.s., která pomáhá lidem s tělesným postižením a kvůli koronavirové pandemii máme v současné době 3 zavřené provozovny – Obchůdek Borůvka na Vyšehradě, dva secondhandy Koloběh a TA KAVÁRNU, která má otevřené jen okénko.
V těchto místech zaměstnáváme handicapované a bez tržeb z našich provozoven přicházíme o velkou část prostředků, ze kterých hradíme náklady na naši činnost a pomoc tam, kde je potřeba. A strašlivě nám chybí.

Proto jsme začali pracovat na tom, abychom byli online a měli e-shop. Přípravy se již spustili, máme domluvené dodavatele, vše za příznivé ceny, ale bohužel i tak to pro nás v současné chvíli nejsou malé náklady. Nejen na pořízení, ale hlavně potom na reklamu, abychom e-shop dostali do světa. A tam to bez financí bohužel nepůjde.

Prosíme vás proto o vánoční dárek pro Borůvku, za který si postavíme e-shop a uhradíme část nákladů na jeho provoz na příští rok.

Bude to jeden z nejlepších dárků vůbec.
Děkujeme!

O naší organizaci

Borůvka Praha o.p.s. je nezisková organizace u Jedličkova ústavu, která od roku 1998 pomáhá lidem s tělesným postižením, zejména jejich zaměstnáváním.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy