Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Eat This Paper

Organizace
CARE Česká republika z.s.

DARUJTE

Kupte si jedlý papír, který bojuje proti hladomoru. Získáte tak celodenní nutriční příjem vážně podvyživeného afrického dítěte. S vaším 200 Kč příspěvkem společně dopřejeme jednomu dítěti mnohem víc, a to vysokokalorickou terapeutickou výživu. Zakoupením tohoto papíru si můžete Vy nebo Vaši blízcí na vlastní kůži zkusit, jak chutná opravdový hlad.

Jedlý papír si můžete objednat online na www.darujme.cz nebo zakoupit v Erhartově cukrárně nebo Café Nona. Za cenu jednoho oběda nebo tří káv v kavárně můžete právě v tuto chvíli zachránit lidský život.

Děkujeme, že pomáháte a dobrou chuť.

Naše odkazy

O naší organizaci

Humanitární organizace CARE zachraňuje životy po celém světě a podílí se na odstraňování chudoby. Byla založena v roce 1945 v USA, kdy začala zasílat první balíky s potravinovou pomocí do válkou postižené Evropy. Jen Československu poskytla CARE v letech 1946-1950 pomoc v hodnotě 32,8 milionů korun. Dodnes pomáhá těm nejzranitelnějším, zejména ženám a dětem. S nástupem komunismu se povědomí o CARE v České republice vytratilo, dnes však můžeme pomáhat také my. I díky laskavosti českých dárců podpořila CARE v roce 2018 více než 56 milionů lidí v 95 zemích světa.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy