Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Efektivní spolupráce a jak na ni?

Organizace
Asociace veřejně prospěšných organizací ČR

Autor
Monika Jindrová

DARUJTE
Umíte si doopravdy říct o spolupráci? Naformulovat to, co potřebujete, umíte předat zadání, průběžně komunikovat s dobrovolníkem i dát zpětnou vazbu? Um sem um tam propojuje svět neziskových organizací a odborníků (nejen) z businessu už pět let. Má za sebou přes 1200 spoluprací a 2 000 nadšenců a odborníků, kteří se chtějí zapojit do dění v neziskovém světě. Proto jsme připravili praktický workshop, který poradí, jak si efektivně říci o spolupráci, která bude zároveň zajímavá a užitečná pro všechny zúčastněné. O své zkušenosti se přijde podělit: Adéla Ivan Jansová, spoluzakladatelka Um sem um tam Olga Medlíková, AVPO ČR Monika Jindrová, AVPO ČR Workshop je určen pro uživatele Um sem um tam, členy AVPO ČR a držitele Značky spolehlivosti. Registrace nutná zde: https://goo.gl/forms/lMUg4gM8KhYb2u212

Naše odkazy

O naší organizaci

AVPO ČR od roku 2010 zastřešuje a hájí zájmy neziskových organizací, které společnosti nabízí veřejně prospěšné služby. Posláním asociace je přispívat k vytváření transparentního, spolehlivého a moderního neziskového sektoru ČR. AVPO ČR se ve své činnosti zaměřuje na posílení důvěryhodnosti neziskového sektoru, na podporu soukromého dárcovství v ČR a na posílení vícezdrojového financování neziskových organizací. Členské neziskové organizace ve veřejně přístupné databázi členů o sobě poskytují podrobné údaje, které přesahují rámec současných zákonů a zvyklostí. V současnosti má AVPO ČR více než 90 členů.

AVPO ČR je průkopníkem zavádění samoregulačních mechanizmů v českém neziskovém sektoru – provozuje systém hodnocení spolehlivosti neziskových organizací a v současnosti spravuje 25 držitelů Značky spolehlivosti na www.znacka-spolehlivosti.cz.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy