Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Finanční gramotnost pro dětský domov

Organizace
Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group

Autor
Martina Flídrová

V sídle České podnikatelské pojišťovny proškolí naši odborníci 10 dětí z dětského domova Dubá - Deštná v oblasti financí. Záleží nám, aby jejich budoucnost byla co nejlepší, chceme přispět k jejich samostatnosti a vyšší kvalitě života po opuštění dětského domova. Česká podnikatelská pojišťovna dlouhodobě poskytuje domovu Dubá - Deštná materiální i odbornou podporu. V minulém roce zde realizovalo svůj dobrovolnický den vedení firmy za účasti skupiny Chinaski, která pro děti uspořádala minikoncert.

O naší organizaci

Česká podnikatelská pojišťovna je univerzální pojišťovnou, která nabízí svým klientům moderní produkty a komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. Na českém pojistném trhu působí od roku 1995.

Česká podnikatelská pojišťovna (ČPP) si udržuje tradičně silnou pozici v pojištění vozidel, zejména v povinném ručení. S více než milionem pojištěných vozidel je třetím největším poskytovatelem tohoto typu pojištění na českém trhu. ČPP se úspěšně rozvíjí i v dalších pojistných segmentech, v životním a úrazovém pojištění, občanském majetkovém pojištění a pojištění podnikatelů.

Ve velké konkurenci domácích pojišťoven se ČPP profiluje jako stabilní a finančně silná společnost. Aktuálně spravuje více než 1,8 milionu smluv a její služby využívá přes 1 milion klientů. Od roku 2005 je ČPP součástí jedné z největších evropských pojišťovacích skupin Vienna Insurance Group.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy