Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Forest.ink 2 Viva la Amazonia!

Organizace
Forest.ink

Autor
Petra Hlaváčková

DARUJTE

Zakupte si na Giving Tuesday vstupenku na benefiční událost Forest.ink 2 Viva la Amazonia! a podpořte tak ochranu Amazonského pralesa!

Akce bude šířit poselství skrze vzdělávací přednášky i sebezkušenostní workshopy v neděli 15. prosince ve Vnitroblocku v pražských Holešovicích.
Celý výtěžek půjde na odkup dalších pozemků v Ekvádorské amazonii. Konkrétně na Valle de Colibri a Jardin de la Rosas, vedle přírodní rezervace El Paraíso.

Amazonský prales je unikátním místem díky své bohaté biodiverzitě a přírodnímu bohatství. Každým dnem je z ní však vypáleno 81 000 hektarů půdy. Každým dnem miliony zvířat přichází o své přirozené prostředí nebo rovnou o život. Iniciativa Forest.ink organizuje přednášky zaměřené na téma podpory udržitelnosti a ochrany pralesa.

Setkání je určené pro ty, co se rozhodli žít jiným způsobem života, než je ve společnosti považované za normální a běžné.

Přijďte, obohaťte se, dopřejte svému tělu,potěšte svou duši, a staňte se součástí komunity, které není současný stav pralesa jedno.

Vstupenky na jednotlivé body programu jsou k zakoupení za 270 Kč. Všechny vstupenky je možné zakoupit přes GoOut.

 

Naše odkazy

O naší organizaci

V roce 2016 se uskutečnila benefiční akce v prostoru Chemistry Gallery na odkoupení prvních 10ha pralesa v ekvádorské Amazonii a založení fundace Forest.ink a projektu Bosque Medicinal.

Tento projekt od té doby roste a prosperuje. Postavili jsme první pralesní stanici, která slouží jako základna pro zodpovědný ekoturismus a dobrovolnickou činnost, zejména zalesňování ploch které byly vykácené kvůli nelegální těžbě. Forest.ink slouží jako informační portál v České republice, kde pravidelně organizujeme přednášky a semináře. Každý člen projektu připravuje akce, které souzní s tím, co je mu nejbližší. Příkladem je jóga, ájurvéda, meditace s merkabou, intuitivní malba, ceremonie s léčivými rostlinami a další.

Spojíme-li se můžeme dokázat velké věci.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy