Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Giving Friday

Organizace
dm drogerie markt s.r.o.

Autor
Mgr. Hana Bočková

Propojujeme generace

Společnost dm drogerie markt nechce posílit vlnu slevového šílenství, ale chce v den často spojovaný s pojmem „Black Friday“ podpořit dobrou věc a vzbudit větší solidaritu mezi lidmi.

V souladu s tímto poselstvím uskuteční dne 29. 11. 2019 druhý ročník iniciativy „Giving Friday“, v rámci které věnuje 5 % z obratu tohoto dne, kterého dosáhne ve všech prodejnách dm v České republice a v online shopu dm.cz. Letos chce celou částkou podpořit projekt pod mottem „Propojujeme generace“.  Cílem projektu je přispět na posílení mezigeneračního pouta. Konkrétně tuto částku rozdělí přihlášeným domovům pro seniory po celé České republice. Získané finanční prostředky pak tyto domovy využijí k podpoře společných aktivit dětí a seniorů.

Udělejte dobrý skutek a získejte navíc jedinečný dm giving box

Aby byl získaný obrat tohoto dne co nejvyšší a tedy i věnovaná částka co nejvyšší, připravila si dm i v letošním roce pro zákazníky navíc exkluzivní limitovanou edici dm giving boxů. Tedy speciálních boxů plných oblíbených produktů z dm za zvýhodněnou cenu 199 Kč. Ty budou k dostání ve všech prodejnách dm v České republice do vydání zásob. Koupí boxu zákazníci nejenže přispějí k navýšení denního obratu, ale také získají velmi zajímavé produkty v hodnotě několikanásobně převyšující pořizovací cenu.

Naše odkazy

O naší organizaci

dm drogerie markt s.r.o. v České republice zahájila činnost v roce 1992 jako 100% dceřiná společnost dm drogerie markt GmbH Rakousko. V roce 1993 otevřela svou první prodejnu v Českých Budějovicích. Společnost sídlí v Českých Budějovicích. Svých 232 prodejen zásobuje po celé České republice ze svého logistického centra v Jihlavě. Jednateli společnosti jsou Gerhard Fischer, Martina Horká a Markéta Kajabová. Celkem v dm pracuje 3.393 spolupracovníků. V obchodním roce 2018/2019 vykázala dm v České republice obrat ve výši 10,584 mld. CZK a upevnila tak své postavení jedničky na trhu specializovaných drogerií. Na trh uvádí mimo jiné dm značky Balea, alverde přírodní kosmetika, babylove, Mivolis, Denkmit, SUNDANCE, Visiomax, dmBio, trend IT UP či nejnovější SEINZ.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy