Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Giving Tuesday v BlackDogu – Praha a Beroun

Organizace
Blackdog

🐾 Přijďte k nám v úterý 3.12. na kafe a přispějte s námi na dobrou věc! Ve spolupráci s naším dodavatelem, pražírnou Co-Bean, pošleme veškerou tržbu za prodanou kávu na dobrý účel.

V rámci kampaně Giving Tuesday jsme se rozhodli podpořit zaměstnávání lidí s postižením v sociálním podniku – kavárně Bílá vrána, kterou provozuje POHODA společnost poskytující sociální služby lidem s mentálním postižením.

Akce na podporu kavárny Bílá vrána probíhá v obou našich restauracích:
– v Praze – Blackdog Cantina, Gazdova 1, Praha 2
– v Berouně – BlackDog Bar&Grill, Česká 140, Beroun

O naší organizaci

Restaurace Blackdog Cantina v centru Prahy na krásném místě blízko Vltavské Náplavky. Pro hosty máme připraveno pečlivě sestavené sezonní menu zejména severo a latinsko-americké kuchyně, zaměřené na poctivé burgery, tex-mex a texaské BBQ. Velký bar nabízí tankovou Plzeňskou dvanáctku a rotující pípu s malými a středními pivovary, kvalitní vína od malých vinařů a výbornou kávu z berounské pražírny. V nabídce najdete i pivní speciály, vína a kávu pod značkou Blackdog, vyrobené ve spolupráci se spřátelenými producenty. Prostor restaurace je nekuřácký, v létě je v klidnější ulici prostor pro posezení na zahráce, k dispozici je i salonek pro oddělenou společnost a suterénní bar ideální pro soukromé i firemní večírky.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy