Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
#GivingTuesday pro Loono

Organizace
Loono

Autor
Petra Císařová

DARUJTE
Od 26. 11. do 2. 12. vyhlašujeme týdenní výzvu #GivingTuesday pro Loono! Jsme tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců a už 4 roky společně ukazujeme, jak je prevence důležitá. A proč potřebujeme vaši pomoc? 1) Abychom mohli zorganizovat více workshopů a rozšířili se do dalších měst. Během 4 let existence jsme uspořádali více než 700 workshopů a týmy máme v 8 městech po celé České republice. Právě vy nám můžete pomoci rozšířit se ještě dál. 2) Abychom mohli zachránit více lidských životů. V rámci našich kampaní #prsakoule a Žiješ srdcem jsme v oblasti prevence vyškolili přes 40 000 lidí. 44 z nich si díky nám odhalilo rakovinu či jiná závažná onemocnění. To dává naší práci obrovský smysl a váš příspěvek nám může pomoci zachránit životy další. 3) Aby naši školitelé mohli růst. 150. Tolik studentů a mladých lékařů je v našem týmu školitelů. Díky školení se učí komunikovat s budoucími pacienty a my věříme, že jim pomůže se lépe připravit na povolání lékaře.

Naše odkazy

O naší organizaci

Kdo za Loono stojí? Tým mladých lékařů, studentů lékařských fakult a dalších nadšenců. Společně věříme, že bychom jako budoucí lékaři neměli pacienty pouze léčit, ale také vést k prevenci nejrůznějších onemocnění.

Vzděláváme v oblasti prevence onkologických a kardiovaskulárních onemocnění a spolu s tím pomáháme mladým pacientům a jejich rodinám. Pořádáme vzdělávací workshopy a přednášky ve školách, firmách i na festivalech, píšeme články a natáčíme videa. O zdraví a těle mluvíme srozumitelně, nestrašíme děsivými statistikami a inspirujeme ostatní, aby se o sebe starali rádi a včas.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy