Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
#GivingTuesdayCZ v IGY: POČÍTÁME KAŽDÉHO ZÁKAZNÍKA

Organizace
IGY Centrum

Autor
Pavlína Jandová

IGY Centrum, největší obchodní centrum v kraji, se letos opět spojilo s největším charitativním projektem v jižních Čechách – s Andělskou aukcí. Ta se každoročně koná začátkem prosince v Českých Budějovicích formou dražby obrázků žáků z arteterapeutického ateliéru ARPIDA. V rámci svého letošního dvanáctého ročníku byl tento dobročinný projekt obohacen o několik dalších tzv. Andělských akcí, kterých se může zúčastnit a stát se tak andělem opravdu každý. Celkový výtěžek poputuje ARPIDĚ a AUTIS CENTRU v Českých Budějovicích.

Andělská akce v IGY Centru: Přijďte v úterý 3. 12. 2019 na #GivingTuesdayCZ do IGY – každý náš zákazník se počítá!

Za každého zákazníka, který v tento den přijde do IGY, přispějeme 1 Kč do celkového výtěžku letošního Andělské aukce a Andělských akcí. Nezáleží na tom, jak velký nákup uděláte, s kým přijdete či jak se na tuto příležitost obléknete, záleží nám na vašem času, který této bohulibé činnosti věnujete. Přijďte se do IGY odměnit pohledem na překrásnou vánoční výzdobu nebo si dopřejte třeba pohodovou kávu v jedné z našich kaváren – my to, že jste k nám přišli, převedeme na finanční podporu dvou budějovických organizací, ARPIDY a/nebo AUTIS CENTRA.

O naší organizaci

IGY CENTRUM je v současné době největším obchodním a zábavním centrem v Jihočeském kraji s obchodní plochou více než 29 tisíc metrů čtverečních. Svým návštěvníkům nabízí 120 obchodů a značek, moderní multikino s 9 sály, dětské koutky i zázemí, kavárny i restaurace a 700 parkovacích míst přímo v centru krajského města. IGY Centrum, postavené před 14 roky, si vyžádalo v letech 2016-2017 zásadní dostavbu a revitalizaci s ohledem na rostoucí nároky zákazníků, zachování konkurenceschopnosti i zvýšenou poptávku po dalších obchodech a službách. Nové centrum IGY, které bylo dokončeno v únoru 2018, spolu s osobitou architekturou a jedinečným designem dává Pražské třídě v Českých Budějovicích moderní tvář a v těsné blízkosti historického centra vytváří místo moderního životního stylu. Nový objekt centra zdobí zajímavě podsvícená prosklená fasáda s ostrými rysy, naopak původní budova se oblékla do zakulaceného organického tvaru, podobně jako jedinečná fasáda slavné fotbalové arény Bayernu Mnichov.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy