Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Hledáme #kouskyDOBRA

Organizace
Dobrovolnické centrum KONEP

Autor
Lucka Křivková a Káťa Mužíková

V rámci Giving Tuedsay jsme pro vánoční čas připravili výzvu hledáme #kouskyDOBRA. Nejedná se o žádný ambiciózní projekt ani charitativní akci, naší snahou je pouze přinést lidem malé povzbuzení v této nelehké době a alespoň trochu přispět k rozptýlení negativní atmosféry, již přináší současná situace. Při procházkách po parcích v centru Pardubic najdete na několika místech vzkaz směřující k zamyšlení se nad tím, kolik dobra stále můžeme nacházet v úplně obyčejných věcech nebo drobnostech, které však mohou udělat hodně a ve svém součtu ukázat, že svět není jen špatný.

Tak neváhejte a pojďte do toho s námi. Každý dobrý skutek se počítá! Těšíme se na vaše počiny, příběhy, komentáře nebo třeba jen fotky, když narazíte na stanoviště se vzkazem. Sdílejte s hashtagem #kouskyDOBRA na sociálních sítích a pomozte šířit tuto myšlenku dál. A pro inspiraci si můžete každý prosincový den otevřít okénko adventního DOBROkalendáře, který najdete na našem webu.

Přejeme všem klidné Vánoce a nový rok plný zdraví i naděje. A hlavně nezapomínejme, že kousky dobra je třeba hledat v kterékoliv době, nejen v té předvánoční 🙂

O naší organizaci

Fungujeme od roku 2014 v rámci Koalice nevládek Pardubicka, z. s. Naším hlavním cílem je hledání a vysílání dobrovolníků do neziskových a příspěvkových organizací na území Pardubického kraje. Ti působí v akreditovaných dobrovolnických programech zaměřených na péči o děti, mládež a rodiny v jejich volném čase, pomoc osobám zdravotně postiženým a sociálně slabým, pomoc při péči o životní prostředí a při pořádání kulturních či sbírkových charitativních akcích. Kromě aktivní práce s dobrovolníky se snažíme rovněž o osvětu a šíření myšlenky dobrovolnictví a jeho přínosu pro společnost.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy