Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
IKEA pomáhá v azylovém domě NADĚJE

Organizace
IKEA Česká republika

Autor
Lukáš Běhunčík

DARUJTE
V IKEA pomáháme tím, co umíme nejlépe – znalostmi z oblasti interiérového designu, našimi výrobky a časem našich kolegů. Svátek dárcovství oslavíme pomocí azylovému domu pro muže v Praze-Radotíně, kterému dlouhodobě chybí kuchyně a jídelní místo funkčně zařízené podle potřeb klientů. „Navzdory ekonomickému růstu jsou dnes problémy související s chudobou, zadlužeností a nedostupného bydlení stále aktuálnější. Azylové domy hrají nezastupitelnou roli v podpoře návratu lidí do společnosti,“ říká Roman Bojko, manažer trvalé udržitelnosti IKEA Česká republika. Více o aktivitách neziskové organizace NADĚJE najdete na www.nadeje.cz

O naší organizaci

Naším cílem je pomáhat mnoha lidem žít doma lépe. Chceme mít pozitivní dopad na lidi i planetu. Usilujeme o přístup vyvažující hospodářský růst, pozitivní vliv na společnost, ochranu a regeneraci životního prostředí.

Abychom toho dosáhli, musíme se zamyslet nad naším životním stylem a spotřebou, nebát se změny a být ochotní vyzkoušet nové pracovní postupy. Spolu se zaměstnanci, zákazníky a partnery jsme připraveni razit cestu k dosažení pozitivní změny. Vnímáme to jako svou odpovědnost i obchodní příležitost.

Čím více lidí oslovíme, tím většího dopadu dosáhneme a tím více lidí dostane šanci na lepší každodenní život.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy