Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Inspirativní setkání s TCC

Organizace
TCC s.r.o.

Autor
Klára Bambasová

V rámci GivingTuesday vám vám nabízíme dárek ve formě tři volných vstupů na jinak uzavřené setkání s TCC a TCC online. Snažili jsme se, aby téma i náš host byli inspirací jak v pracovní, tak v osobní rovině pro všechny. Naším hostem bude Pavla Baxová, zakladatelka nevládní neziskové organizace Rytmus – od klienta k občanovi, o.p.s., která podporuje lidi se zdravotním postižením v aktivním začleňování do života. Dalšími speciálními hosty setkání budou Anna Kaucká a Pavla Březinová. Přijďte si s námi popovídat o tom, jaké výhody přináší zaměstnávání lidí se znevýhodněním, kromě dobrého pocitu z toho, že pomáháte. Seznámíme vás se zkušenostmi z praxe – kde to funguje a proč, a kde naopak ne, na co firmy nejčastěji naráží, čeho se nejvíce obávají a jaká rizika obnáší přijetí člověka s postižením do týmu. Dopolednem provede a hosty bude zpovídat náš lektor a psycholog Tomáš Morávek. KDY: 5. 12. 2018, 9:00 – 11:30 hod. KDE: Kavárna co hledá jméno, Stroupežnického 10, Praha 5 REGISTRACE: Svou účast potvrďte prosím na m.svobodova@tcc.cz nebo telefonicky na +420 731 421 781

O naší organizaci

Jsme česká vzdělávací a poradenská společnost. V oblasti lidských zdrojů působíme od roku 1999.

Nabízíme řešení v oblasti HR poradenství, profesní diagnostiky včetně online diagnostiky, rozvoje a koučování. Dále nabízíme firemní vzdělávací
programy i otevřené kurzy zaměřené na rozvoj manažerských, prodejních a komunikačních dovedností včetně přípravy HR manažerů a jejich týmu.

Díky širokému portfoliu produktů jsme schopni zajistit komplexní řešení pro všechny typy klientů – od malých a středních firem, státní a veřejné správy, až po velké korporace z každého oboru podnikání.

Náš tým tvoří téměř čtyři desítky lektorů, koučů, psychologů, sociologů, personalistů a manažerů s bohatými zkušenosti a dlouholetou praxí.

Disponujeme vlastním vzdělávacím centrem s plně vybavenými školícími místnostmi a administrativním zázemím.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy