Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Je JEN JEDNO – tričko, co změní jeden dětský svět

Organizace
malovalo

Autor
Veronika Marešová

DARUJTE

Máme takový úmysl. Podpořit kreativitu dětí v dětských domovech. Nadělit dětem k Vánocům tričko s potiskem jejich vlastní rukou malovaným obrázkem.

Děti z dětských domovů namalovaly obrázky, které ozdobí biobavlněná trička. Získají neobyčejné tričko, takové nikdo jiný nemá. Je plné emocí, přání a vzpomínek.

Aby kreativita vzkvétala, potřebuje určitou dávku pochvaly. Špetku uznání. A radost z tvoření. Bohužel jsou děti, které podporu od svých rodičů nedostávají. Těmto umělcům v dětských domovech chceme splnit jejich přání.

Sami to nezvládneme, ale s vaší pomocí ano. Malované obrázky od dětí právě teď čekají na svého mecenáše. My se postaráme o vše ostatní. Vyladíme obrázky, vyrobíme trička, pečlivě celou vánoční nadílku zabalíme a pošleme do dětských domovů, za jejich hrdými autory. Jdete do toho s námi?

Je to jen jedno dítě. Je to jen jedno přání. Je to jen jedno tričko.
A nekonečně mnoho radosti a hrdosti.

Pošlete s námi dětem do domovů pozornost a pocit, že i na nich světu záleží!

O naší organizaci

Dělat něco smysluplného a ohleduplného k naší planetě. Tvořit víc než jen věci. Podporovat lidskou a hlavně dětskou kreativitu, rozvíjet tvořivost. To je cíl Malovalo.

Proto nejen dětské obrázky tiskneme na trička. A pěkně podle pravidel přírody, těmi nejčistšími barvami zdobíme oblečení z biobavlny.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy