Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Jeden svět v Sušici a v Plzni

Organizace
Člověk v tísni, o.p.s.

Autor
Sarah Huikari

Oslovujeme při příležitosti Giving Tuesday aktivní lidi z regionu Sušicka a z Plzně, kteří se chtějí zapojit do realizace filmového festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět v Sušici či Plzni.  

Jeden svět v Sušici čeká v roce 2019 teprve druhý ročník. Je tedy na naprostém startu a vyvíjí se. Ale už v rámci prvního ročníku v letošním roce se ukázalo, že o jeho vstup na sušickou kulturní scénu je velký zájem. A proto budeme rádi za jednotlivce – dobrovolníky, rodiny, neziskové organizace, komunity i firmy, které nám pomohou posunout festivalovou laťku o trochu výš směrem k divákům. Každý projev velkorysosti se počítá a každý má něco, co může nabídnout, ať už svůj čas, odborné znalosti, finanční podporu, větší i menší věcné dary či občerstvení na festivalový raut. Chceš-li se přidat do sušického týmu, obrať se na jeho koordinátorku Sarah Huikari: sarah.huikari@clovekvtisni.cz. 

Jeden svět v Plzni čeká v roce 2019 již 18. ročník. Jedná se o zavedený festival, kolem kterého je vytvořen tým pracovníků a dobrovolníků, kteří jej pořádají. Vše funguje v již zavedeném systému, ale rádi bychom se více zaměřili na podporu právě našich dobrovolníků, kteří s námi nejen během celého festivalu, ale i v rámci jeho příprav tráví mnoho času. Takže pokud Vás napadá, jak jim zpříjemnit tento čas například drobným občerstvením, určitě budou mile překvapeni. S nápady se neváhejte obrátit na koordinátorku plzeňského festivalu Andreu Vernerovou: andrea.vernerova@clovekvtisni.cz.

O naší organizaci

Festival Jeden svět, pořádaný společností Člověk v tísni, během 20 let vyrostl v největší dokumentární filmový festival s tematikou lidských práv na světě. Festival pracuje s širokou definicí lidských práv, a proto v  programu najdete nejen filmy o politických kauzách a rozvojových tématech, ale i o sociálních otázkách, životním prostředí a životním stylu. Kromě projekcí v Praze a Bruselu každoročně promítá také ve 36 dalších městech po celé České republice.

Festival Jeden svět v Sušici a v Plzni pořádá regionální pobočka Člověka v tísni v Plzeňském kraji ve spolupráci s mnoha dobrovolníky a nadšenci, kteří mají rádi dokumentární filmy a cítí, že je důležité šířit tématiku lidských práv do svého okolí.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy