Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Jeden svět v Sušici a v Plzni

Organizace
Člověk v tísni, o.p.s.

Autor
Sarah Huikari

Oslovujeme při příležitosti GivingTuesday aktivní lidi z regionu, kteří se chtějí zapojit do realizace filmového festivalu dokumentárních filmů o lidských právech Jeden svět v Sušici. Budeme rádi za jednotlivce - dobrovolníky, rodiny, neziskové organizace, komunity i firmy, které nám pomohou posunout festivalovou laťku o trochu výš směrem k divákům.

O naší organizaci

Festival Jeden svět, pořádaný společností Člověk v tísni, během 20 let vyrostl v největší dokumentární filmový festival s tematikou lidských práv na světě. Festival pracuje s širokou definicí lidských práv, a proto v  programu najdete nejen filmy o politických kauzách a rozvojových tématech, ale i o sociálních otázkách, životním prostředí a životním stylu. Kromě projekcí v Praze a Bruselu každoročně promítá také ve 36 dalších městech po celé České republice.

Festival Jeden svět v Sušici a v Plzni pořádá regionální pobočka Člověka v tísni v Plzeňském kraji ve spolupráci s mnoha dobrovolníky a nadšenci, kteří mají rádi dokumentární filmy a cítí, že je důležité šířit tématiku lidských práv do svého okolí.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy