Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Jídelní lístek Respondea

Organizace
Respondeo

Autor
Ivana Kelymanová

DARUJTE

Na „Giving Thuesday“ spustíme ve vybraných restauracích Středočeského kraje dárcovskou kampaň, kdy si budou moci zákazníci vybrat z dobročinného menu Respondea a přispět tak na konkrétní službu.
Nevšední jídelní lístek bude nabízet symbolická jídla, zákazník si vybere a přes QR kod se propojí s portálem Darujme.cz, kde jednoduše dokončí darovací postup.

Naše odkazy

O naší organizaci

Respondeo z. s. je nestátní nezisková organizace, která poskytuje služby lidem a rodinám, kteří se ocitli v složité životní situaci a neví, jak z ní ven. Jejími základními principy jsou bezplatnost (veškeré služby jsou pro klienty bezplatné), nestrannost, nezávislost a důvěrnost, vedle toho také individuální přístup a respekt. Provozuje Občanskou poradnu Respondeo, dále Intervenční centrum Respondeo pro oběti domácího násilí a program Pomoc rodinám s dětmi pro ohrožené rodiny s dětmi. Respondeo je členem Asociace občanských poraden, Asociace pracovníků intervenčních center a registrovaným poskytovatelem sociálních služeb a služeb pro oběti trestných činů dle platné legislativy. Působí ve východní a severovýchodní části Středočeského kraje, na území 6 okresů – Mělník, Mladá Boleslav, Praha východ, Nymburk, Kolín a Kutná Hora. Má pobočky v 7 městech Středočeského kraje a každý rok pomůže cca 1 500 lidem v tíživé životní situaci.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy