Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Kambodžská Odysea

Organizace
Kambodža Oči dokořán, z.s.

Autor
Petra Konečná

DARUJTE

Dražit fotografie. Výtěžek z dražby půjde na rozpočet školy CBE Christine v Kambodži v roce 2021. Držaba již probíhá online a končí 30.11. v 18,00. Nejvyšší příhoz rozhodne o majiteli fotoplátna o rozměrech 60x40cm.
Pokud byste chtěli pouze finančně přispět a nedražit, budeme rádi za každou korunu. Příští rok bude pro školu kritickým. Nevzdáváme to. Podpořte nás jakoukoli částkou nebo si přihoďte na fotografie na našich facebookových stránkách Oči dokořán.

Naše odkazy

O naší organizaci

Spolek Oči dokořán se již osmým rokem podílí na provozu školy v Kambodži. Škola poskytuje vzdělání zdarma pro 120 nejchudších dětí v oblasti slavných chrámů Angkor Wat v Kambodži. Výuku zajišťuje skvělý tým 5 kambodžských učitelů. Školu pravidelně navštěvujeme a jedná se o přímou pomoc bez prostředníků. Veškeré získané finance jdou na provoz školy, Oči dokořán nemají téměř žádné vedlejší náklady a všichni, co se podílí na chodu spolku vše dělají srdce bez nároku na honorář. Nebojte se nás podpořit, vaše pomoc může být v příštím roce rozhodující pro zachování školy.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy