Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Klub přátel Nového hára

Organizace
Nové háro

Autor
Alena Herzánová

DARUJTE

Léčba onkologického onemocnění je velmi náročná. Zabrat dostává nejen tělo, ale také psychika člověka. Nervozita ze zvědavých pohledů okolí, nejistota při pohledu do zrcadla, ztráta sebevědomí, strach, že se liším od druhých…To jsou jen některé pocity, se kterými se děti a mladí dospělí musejí potýkat. Přestože paruka je nevyléčí, pomůže jim cítit se lépe a být v psychické pohodě. Výroba paruk je ale finančně opravdu náročná, žádostí o paruku neustále přibývá a nám se hodí jakákoliv finanční podpora.

V tomto ohledu jsou pro nás nejdůležitější pravidelní dárci. Staňte se jedním z nich i Vy, zapojte se do Klubu přátel Nového hára a pomáhejte spolu s námi onkologicky nemocným dětem a dospívajícím projít léčbou důstojně. Za odměnu získáte uvítací balíček a pravidelnou dávku zajímavých informací v našem měsíčním newsletteru.

Naše odkazy

O naší organizaci

Nové háro založila v roce 2017 tehdy osmnáctiletá Markéta Zagrapanová, která se sama třikrát onkologicky léčila. V roce 2018 své nemoci bohužel podlehla a spolku se ujala její maminka Lucie Staňková. Hlavním posláním spolku je výroba paruk na míru z pravých vlasů, které onkologicky nemocné děti a mladí lidé získají zcela zdarma. Dalším a neméně významným posláním spolku je šíření povědomí o dětské onkologii.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy