Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
KOČKORVÁČI

Organizace
Nadační fond pomoci, Znesnáze21

Autor
Lenka Zíková

DARUJTE

Za každou zachráněnou kočkou stojí lidská tvář, která se o ni stará. V útulcích, depozitech a u různých nadšenců nachází ročně své útočiště tisíce zachráněných koček, které by často bez této služby neměly šanci na přežití.

 

Péče a práce, která za tím vším stojí, je o hodinách času a každodenních činnostech, bez nichž by kočky svůj přechodný domov mít nemohly. Podpořme stovky kočičích životů a jejich příběhů. Ať mňau šťastný konec.

 

Společnou sbírkou poskytneme níže uvedeným útulkům, depozitům i nadšencům možnost vše lépe a snadněji zvládat. Každou korunou zlepšíte život nejedné kočce. Tlapku na to!

Naše odkazy

O naší organizaci

Nadační fond pomoci Karla Janečka je organizace s 9letou historií a držitel Značky spolehlivosti. Posláním fondu je pomoc lidem, kteří se dostali do těžké životní situace z důvodů, kterým nešlo předejít.

Organizace poskytuje klientům přímou pomoc a sociální poradenství. V roce 2020 byla pod hlavičkou fondu spuštěna dárcovská platforma znesnáze21, která umožňuje snadné založení sbírky pro veřejně prospěšné projekty a pro lidi v náročných životních obdobích.

Znesnáze21 vznikla, aby mohla rychle a bezpečně spojit mnoho lidí a zajistit tak finanční pomoc tam, kde je to skutečně potřeba. Zkrátila proces založení sbírky ze dnů na desítky minut.

Vnímáme, že dárcovství je křehkou a důležitou součástí společnosti. Je k němu třeba přistupovat odborně a s pokorou. Důvěra dárců a účelná pomoc potřebným jsou pro nás na první místě.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy