Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Komunita hrdinů

Organizace
CF Hero, z.ú.

Autor
Edita Djakoualnová

DARUJTE

Staň se i ty CF hrdinou!

 

Vyvinuli jsme mobilní appku pro děti a mladé lidi, kteří bojují s cystickou fibrózou. Jde o vrozenou, nevyléčitelnou nemoc, která způsobuje především selhávání plicních funkcí. Průběh je možné zpomalit náročnou terapií, která zahrnuje také každodenní inhalace a dechová cvičení. Díky appce je pro nemocné jednodušší dodržovat léčbu, a zároveň se pro ně terapie stává o něco zábavnější. Aplikaci v příštím roce rozšíříme o novou část – Komunitu CF Hero.

 

Pacienti s CF se vzhledem k možným zdravotním komplikacím v běžném životě nemohou potkávat, aby si nevyměnili pro ně nebezpečné bakterie, a proto se často cítí ve svém boji osamoceni. Komunita bude interaktivní část aplikace, která navzájem uživatele propojí a díky tomu budou schopni sdílet mezi sebou své výsledky a vzájemně se podporovat.

 

Příspěvkem ve sbírce se stanete naším hrdinou, díky kterému budeme schopni komunitu úspěšně dokončit a dál tak zvyšovat motivaci dětí s cystickou fibrózou dodržovat léčbu.

Naše odkazy

O naší organizaci

Posláním CF Hero, z.ú. je za pomoci technologií zlepšovat kvalitu života lidí, kteří trpí vzácnými i běžnými chronickými chorobami. Provozujeme a rozvíjíme aplikaci CF Hero, která pomáhá mladým pacientům s cystickou fibrózou v Česku a na Slovensku. Nabízíme chytrá řešení, díky kterým je léčba nemocných jednodušší a účinnější.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy