Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Krabička cukroví na podporu KC Mezi Domy

Organizace
KC Mezi Domy

Autor
Daniela Viltová

Zakoupením krabičky vánočního cukroví v hodnotě 350,- Kč přispějete na provoz Komunitního centra MEZI DOMY, především na kulturní, sportovní a vzdělávací akce pro rodiny s dětmi, seniory a širokou veřejnost.

V ručně vyráběné krabičce o rozměrech 15x11x4,5 cm najdete 250 g voňavého domácího cukroví z naší kuchyně. Vhodné i jako milý dárek, kterým v čase (před)vánočním potěšíte své blízké.

Krabičky rezervujte předem na emailu info@mezi-domy.cz nebo formou SMS na tel.čísle 777485939 (uveďte, prosím, celé jméno a počet krabiček).

Cukroví bude k zakoupení v kavárně KC Mezi Domy od úterý 1.12. každý všední den od 14 do 18hodin ve výdejním okénku. Rádi vám k němu nabídneme kávu, svařené víno nebo horkou čokoládu s sebou.

Srdečně děkujeme,
tým KC Mezi Domy

Křejpského 1502/8, Praha 11 – Jižní Město

Naše odkazy

O naší organizaci

Komunitní centrum s kavárnou Mezi Domy je vlídným prostorem, jenž byl stvořen týmem nadšenců usilujících o rozjasnění života na Jižním Městě.

Nabízíme výbornou sicilskou kávu Moak a každý den čerstvé zákusky a polévky z naší kuchyně. I o tu největší žízeň se postará široký výběr limonád z jihočeských sirupů od Vladimíra, nebo chlazené či svařené 100% mošty Ovocňák, vhodné i pro ty nejmenší návštěvníky. Rádi vám dáme ochutnat báječná moravská vína Kubík, a těm, kteří fandí spíše barvám zlatavým, načepujeme pivo Bernard.

Naše kavárna je distribučním místem šetrně pasterizovaných kravských mlék, jogurtů, smetanových zákysů a tvarohů výrobce Dobrý produkt. Jejich čerstvé mléko používáme i k přípravě kávy.

Volný čas u nás můžete trávit nejen popíjením kávy a třeba čtením oblíbené knížky, ale i pravidelnými kurzy v prostorách komunitního centra. Angličtina, jóga, keramika, pilates, fitdance nebo cvičení na míčích pro (nastávající) maminky s dětmi . Hledáte-li pohyb nebo zábavu, rozhodně nebude těžké vměstnat nějakou z lekcí do vašeho kalendáře.

Rádi pro Vás zorganizujeme oslavu narozenin či rodinné setkání a na Vaše přání zajistíme občerstvení a výzdobu na míru.

Díky spolupráci s Jihoměstskou sociální a. s. existuje útulné místo vhodné pro každou denní hodinu a pro každého, najdete ho v KC Mezi Domy.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy