Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Krása a vlasy pomáhá ATYP magazínu

Organizace
Krása a vlasy

Autor
Marcela Knoblochová

DARUJTE
Marcela Knoblochová spolu se svým projektem KRÁSA A VLASY již více jak rok podporuje ATYP magazín, internetový časopis, který se zabývá osvětou nejen o autismu, duševních nemocech, poruchách, a přibližuje tak širší veřejnosti život lidí se zdravotním nebo společenským hendikepem. Krása a vlasy je internetový obchod s přírodní kosmetikou Davines a [ comfort zone ], a právě prodejem podporuje činnost ATYP magazínu 2 % z každého prodaného produktu. Marcela Knoblochová s Krása a vlasy bude na GivingTuesday, ale i v další dny, vyprávět příběh přátelství, díky němuž vznikla spolupráce s ATYP magazínem a podpora dobré věci.

O naší organizaci

Přibližně před třemi lety jsem se díky našim dětem seznámila s úžasnou ženou Dagmar Edith Holou. Postupně jsem ji poznala blíže s celou rodinou. Ukázalo se, že jako rodina musí každodenně překonávat mnoho situací souvisejících s autismem jednoho ze synů. Z této zkušenosti a zároveň díky profesi Dáši, která je novinářka a spisovatelka, vznikl projekt ATYP magazín, internetový časopis, jenž se zabývá osvětou o autismu, ADHD, schizofrenii a dalších duševních nemocech, poruchách.

Vzhledem k blízkosti si s Dášou a respektu k jejímu neutuchajícímu zápalu pro věc, vznikl nápad dlouhodobě podporovat činnost ATYP magazínu.

Již téměř 8 let pracuji jako kadeřnice s vynikající italskou kosmetikou značky DAVINES, která je velkou inspirací přístupu k lidem a prostředí okolo sebe. Téměř 7 let provozuji internetový obchod KRÁSA A VLASY, kde nabízím skvělé produkty Davines a [ comfort zone ] z laboratoří Davines.
A právě díky inspiraci Davines a jejich projektu I SUSTAIN BEAUTY vznikl nápad na podporu ATYP magazínu v podobě 2 % z každého prodaného produktu na účet Nadačního fondu ATYPU.

#GivingTuesdayCZ se koná v České republice již potřetí a potřetí se i Krása a vlasy účastní mezinárodního dne dárcovství.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy