Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Krása a vlasy s Davines podporují ATYP magazín

Organizace
Krása a vlasy

Autor
Marcela Knoblochová

DARUJTE

Krása a vlasy podporuje internetový časopis ATYP magazín 2 % z každého prodaného produktu.
ATYP magazín je časopis pro lidi s jinakostí, o autismu, ADHD, ale i jiných onemocněních jako je deprese, schizofrenie atd..
ATYP magazín a Nadační fond ATYP vznikly, když se rodina snažila vyrovnat s nesnadnou životní situací, s aspergerovým syndromem u jednoho z dětí. Při zjišťování informací o této poruše chování, a absenci jakéhokoli periodika v České republice o autismu a dalších jinakostech, se maminka chlapce, díky své profesi spisovatelky a novinářky, rozhodla založit internetový magazín ATYP a Nadační fond ATYP za účelem osvěty o lidech s autismem, ADHD, o lidech s duševními nemocemi, a také na podporu lidem, kteří pečují o děti s poruchami autistického spektra a děti s jinými specifickými vzdělávacími potřebami.
Nejen na #GivingTuesdayCZ 28.11. můžete přispět ATYP magazínu a Nadačnímu fondu ATYP, ale po celý rok na Krasa-a-vlasy.cz 2 % z každého produktu Davines a [ comfort zone ] 😉

O naší organizaci

Krása a vlasy je malý internetový obchod nabízející vynikající přírodní kosmetiku značek Davines a [ comfort zone ] z výzkumných laboratoří Davines v Parmě v Itálii, a odborné vlasové poradenství. Krása a vlasy nabízí svým zákazníkům vysokou úroveň služeb a péče.
Tak jako rodinná firma Davines, se snahou podpořit krásou udržitelnost a biologickou rozmanitost, i Krása a vlasy chce přispět k rozvoji zajímavého a společensky důležitého projektu ATYP magazínu a Nadačního fondu Atyp, který svou tématikou nemá v ČR obdoby.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy