Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Kreativita je mocná, nenechme ji onemocnět!

Organizace
papelote

Autor
Nathalie Lacigová

DARUJTE

V papelote věříme, že kreativita je mocná. Schopnost tvůrčího řešení problémů se v současné situaci stává životní nutností, kterou je potřeba rozvíjet. Každý den. A my to chceme umožnit i těm, kterým na to v běžném provozu už nestačí kapacita – rodičům samoživitelům.

Na podporu rodin samoživitelek jsme vytvořili aršík nálepek Kreativita je mocná, jehož nákupem můžete pomoci i vy. Celých 100 % částky (bez DPH), tedy rovných 100 Kč, věnujeme projektu Fandi mámám. Ten poskytuje maminkám samoživitelkám materiální pomoc na základě jejich konkrétních potřeb a přání – od plenek, přes aktovku do školy, dětské kolo až třeba po pračku, a dělá tak všechno pro to, aby dětem poskytl bezstarostné dětství.

Výtěžkem z prodeje samolepek to ale nekončí – v rámci Giving Tuesday, světového svátku dárcovství a dobrých skutků, od nás do organizace Fandi mámám poputují papírenské balíčky v hodnotě 10 000 Kč, které dětem budou perfektním nástrojem při rozvoji kreativity.

I tady se můžete zapojit – máte doma nepoužité školní potřeby, které by v rodinách samoživitelů našly lepší uplatnění? Darujte je! I u nás můžete od 1. prosince zakoupit balíčky, které za vás do rodin zašleme. Nebo to udělejte jednoduše: Přispějte koupí samolepek.

O naší organizaci

Papelote je originální české papírnictví a kreativní grafické studio. Už více než dekádu věříme, že kreativita začíná na papíře. A že nepopsaný blok je jen první krok na cestě za lepším světem. Kreativním, inspirativním a zodpovědným.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy