Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Kup dárek, který pomáhá. Kup pracanta!

Organizace
Rodina v centru

Autor
Jana Matyášová

DARUJTE

Pomůžeš postavit dům, kde rodiny v krizi najdou péči a podporu. Za nákup získáš certifikát s pracantem a vlastním věnováním pro své blízké. Můžeš jej dát pod stromeček, uděláš dvojnásobnou radost smysluplným originálním dárkem?

Naši nejzranitelnější klienti, děti a jejich rodiče, řeší citlivé rodinné problémy v přeplněné budově, kde je hluk, málo prostoru a děti běhají po chodbách. Pracovníci jsou klientům k dispozici na třech místech v Novém Boru a prostory nám nestačí. Pomozte nám dostat služby pod jednu střechu.

V novém Sociální centru Dům rodiny budou čtyři samostatné konzultovny pro individuální rozhovory s klienty, dvě velké učebny, volnočasový klub pro děti a mládež, tréninková kuchyně a tréninková dílna. Venku vybudujeme hřiště pro děti a komunitní zahradu .

O naší organizaci

Staráme se o ohrožené děti a rodiny. Aby děti byly šťastné a samy jednou dokázaly vytvořit láskyplný domov. Řešíme vztahy v rodině a rozchody rodičů, ztrátu bydlení nebo práce, zadlužení dětí i dospělých nebo problémy dětí ve škole. Pracujeme s pěstouny, aby děti vyrůstaly v rodině a ne v ústavech. Pozornost věnujeme prevenci a péči o nejmenší v mateřském centru a dětské skupině. Naše práce nás baví a máme ji rádi.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy