Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Kup si hrocha – podpoř vzdělání dítěte v Keni

Organizace
Centrum Narovinu, o.p.s.

Autor
Simona Heřtusová

DARUJTE

Kup si hrocha z mastku pro štěstí za 80,- Kč a podpoř 1 den ve škole 1 dítěte.

 

Slavíme 18 let komunitního centra Ostrov Naděje na Rusinga Island v Keni, kde podporujeme vzdělání a zdravotní péči, slavte s námi! Součástí projektu je dětský domov, mateřská školka s výukovou metodou Montessori, základní i internátní střední škola, vzdělávací centrum s PC a knihovnou, zdravotní klinika pro cca 20 000 pacientů z oblasti a farma se zavlažovacím systémem, ovocnými stromy a chovem ryb.

 

Od 16. do 30. listopadu si můžete v Praze, Brně, Ostravě a na dalších místech včetně našeho e-shopu zakoupit hrocha pro štěstí. Zhotoveny jsou ručně kameníky kmene Kisi z oblasti vesnice Tabaka, kde se těží kámen zvaný mastek. Nákupem podpoříte tedy nejen tyto výrobce, ale také vzdělání dětí v Ostrově Naděje.

 

Připojujeme se symbolicky ke Giving Tuesday – Světovému dni štědrosti a dobrých skutků a děkujeme i Vám za podporu. Seznam míst, kde si můžete hrocha zakoupit najdete zde.

O naší organizaci

Centrum Narovinu vzniklo v roce 1995. Hlavní náplní činnosti jsou projekty zahraniční rozvojové spolupráce, globální rozvojové výchovy a rozvoj dobrovolnictví. Všechny projekty kladou důraz na trvalou udržitelnost a soběstačnost, aktivní přístup místních lidí, přebírání zodpovědnosti a využívání vlastních možností.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy