Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Letokruh S lehkou hlavou a DEBRA

Organizace
Základní škola LETOKRUH, Brno

Autor
Renata Kučerová

I MY DĚTI DOKÁŽEME PŘISPĚT! Celý listopad u nás ve škole vyrábíme krásné věci, které si budete moci koupit 6.12.2018 na mikulášském DOBROTRHU https://www.giving-tuesday.cz/dobrotrh-mendelu/ Všechny penízky, které vyděláme, rozdělíme mezi 2 neziskové organizace - S LEHKOU HLAVOU, která pomáhá těžce nemocným rodičům malých dětí získat čas a naději a - DEBRA ČR, která pomáhá lidem s nemocí motýlích křídel prožít co nejvíce a trpět přitom co nejméně. Přijďte na DOBROTRH a podpořte s námi DOBROU VĚC!

O naší organizaci

Základní škola LETOKRUH je živá škola!
Jsme malá soukromá škola v Brně s rodinnou atmosférou, zapsaná do rejstříku škol a školských zařízení při MŠMT. Volně se inspirujeme myšlenkou lesních škol, Waldorfského školství, Montessori pedagogiky a programem Začít spolu.
V naší škole se učíme prožitkem, skrze příběhy a v souvislostech, učíme se životem a máme z toho radost. Pobýváme často venku, učitel je naším průvodcem. Vědomosti jsou pro nás stejně důležité jako vztahy a hodnoty. Každý z nás je individualita a má jedinečně schopnosti a vlastnosti.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy