Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Malý kousek nebe-poděkování pro zdravotní sestry

Organizace
VITAPUR

Autor
Vlasta Veselíková

DARUJTE

Malý kousek nebe pro naše zdravotníky! 1000 blankytně modrých šál jako dárek pro zdravotní sestřičky.

Slova díků slýchají zdravotničtí pracovníci v době, kdy je opravdu situace náročná, ale jakmile se trochu uvolní, nějak se zapomíná, co vše udělali, dokázali a jak jsou důležití. Pojďme jim proto věnovat dárek trvalejší hodnoty, který je zahřeje i fyzicky.

Podpořme a odměňme alespoň symbolicky malým dárkem všeobecné sestry („sestřičky“), ale i další nelékařské profesionály v první covidové linii. Zdravotníky vidíme většinou v jejich náročné práci pouze zprostředkovaně, na fotkách v médiích v ochranných oblecích. Do tváří jim nevidíme, ale jsou unaveni, pracují s maximálním vypětím sil. Važme si toho, poděkujme jim a pošleme jako malý dárek elegantní šálu. Alespoň 1000 blankytně modrých šál jako malý kousek nebe.

I Vy můžete morálně podpořit pečující všeobecné sestry („sestřičky“), ale i další nelékařské profesionály nákupem šály, kterou jim zašleme přímo na COVID krizová pracoviště nemocnic. A pokud ji zakoupíte i pro sebe, tak jejím nošením podpoříte zdravotníky viditelně.

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme malá rodinná firma VITAPUR z Litomyšle (založená v roce 1990 paní Vlastou Veselíkovou), která vyvíjí, vyrábí a prodává polohovací antidekubitní pomůcky (určené pro prevenci proleženin) a kromě jiného dodává právě do nemocnic na covidová oddělení pronační polohovací sady, které pomáhají při řízené plicní ventilaci pacientům s nejtěžším průběhem Covid-19.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy