Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Mamka a táta nemají práci. Pomozte nám ji najít!

Organizace
Nadace Krása pomoci

Autor
Kateřina Toholová

DARUJTE

50ka není STOPka! Ale může se stát, že ji dostanete, když je vám 50. Najednou se ocitnete bez práce a bez příjmu. A mezi nabídkami prací do „mladého kolektivu“ hledáte, kde vezmou vás. Neumíte psát životopis a na pohovoru jste v životě nebyli. Co teď? Pomoct může Zlatá práce!

 

Mamka, taťka, babička, děda nebo prostě padesátník/padesátnice bez práce. Obrátí se na Zlatou práci, a ta jim BEZPLATNĚ poradí, kam směřovat svou kariéru, jak napsat životopis či jak uspět na výběrovém řízení.

 

Na Giving Tuesday u toho můžete být s námi!

Naše odkazy

O naší organizaci

Zlatá práce je podpora osobám 50+ na trhu práce – formou bezplatného poradenství (jak na životopis, či pohovor) i případným propojením se zaměstnavatelem.

 

Klienti, kteří projdou poradenským programem, se lépe orientují na trhu práce, mají představu o tom, která práce je pro ně vhodná (případně na jakou jinou profesi by pro ně bylo vhodné se rekvalifikovat), ví, kde pracovní místa hledat, umí správně sepsat životopis a motivační dopis a jsou vybaveni potřebnými informacemi pro úspěšné zvládnutí výběrového řízení.

 

Zlatá práce je projektem Nadace Krása pomoci.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy