Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Měsíc dárcovství v OKIN BPS

Organizace
OKIN BPS

Společnost OKIN BPS pravidelně organizuje různorodé dobročinné akce. Inspiruje se nápady našich zaměstnanců, které jim pomáhá realizovat. Tento rok přišli s nápadem zorganizovat sbírku vánočních dárků pro dětský domov ve Frýdku Místku. Děti z dětského domova si nakreslili dárečky, které jim prostřednictvím našich zaměstnanců a OKIN BPS nakoupíme a dodáme pod vánoční stromeček. Dále se tradičně zapojujeme do osvětové akce Movember a sbírky pro charitativní obchod Moment.

O naší organizaci

OKIN BPS, a.s. se během svojí více než čtrnáctileté existence zařadila mezi nejvýznamnější a současně nejrychleji rostoucí české globálně působící service providery. OKIN BPS poskytuje komplexní služby v oblasti dodávky podnikových procesů. Jedná se zejména o podporu obchodní sítě, tvorbu návrhů technických řešení a cenových nabídek, kompletní řízení projektů a realizace dodávky služeb, řízení třetích stran, zajišťování technické podpory a dohledu, vícejazyčnou zákaznickou podporu a další nové služby v oblastech, jako je např. security.

OKIN BPS poskytuje všechny své služby v 5 hlavních evropských jazycích a technickou zákaznickou podporu v dalších 11 jazycích. Ze svých tří servisních center obsluhuje koncové uživatele po celém světě 24 hodin denně, 365 dní v roce. V současné době expanduje do nově vznikajících technologických řešení, jakými jsou automatizace a koncepty využívající prvků umělé inteligence a strojového učení s cílem skokového zvyšování produktivity, efektivity procesů a zákaznické spokojenosti.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy