Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Metropole Zličín pro FN MOTOL

Organizace
Metropole Zličín

Autor
Kateřina Rykrová

DARUJTE

Na Giving Tuesdays Metropole Zličín shromáždí ve spolupráci s FN MOTOL materiální sbírku za účelem vybavení herního centra, lůžkových oddělení dětských klinik FN MOTOL. Obdarovat dárky můžete společně s námi i děti hospitalizované během vánočních svátků ve FN Motol.

Návštěvníci nákupního centra Metropole Zličín mohou darovat hračky, lízátka, materiální věci např. povlečení s dětskými motivy atd. (detailní seznam věcí, které je možné darovat, bude zveřejněn na webových stránkách Metropole Zličín).

Své dary prosím viditelně označte nápisem „Sbírka pro FN MOTOL“ a odevzdejte na informačním stánku Metropole Zličín v termínu od 30. 11. do 3. 12. 2019 v čase 9–21 h.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

O naší organizaci

Nákupní centrum Metropole Zličín je největší nákupní centrum módy a zábavy na západním okraji Prahy. Bylo otevřeno v říjnu 2002 a návštěvníkům nabízí přes 140 obchodů a restaurací. Celé centrum je nízkopodlažní až na patrovou část s restauracemi a multikinem s 10 kinosály, do které se dostanete jak eskalátory, tak výtahem. V rámci svých charitativních aktivit podporuje pravidelně charitativní projekty a neziskové organizace.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy