Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Metropole Zličín pro Život v kufříku

Organizace
Metropole Zličín

Autor
Kateřina Rykrová

DARUJTE

V rámci světového svátku dárcovství Giving Tuesday se Metropole Zličín rozhodla podpořit nadační fond LA VIDA LOCA, projekt Život v kufříku. Až 500 dětí je každoročně odloženo nebo z různých důvodů odebráno matce přímo v porodnici. Aby jednou netápaly, jak přišly na svět, jak vypadaly a zda je vůbec měl někdo rád, uchováváme vzpomínky na začátek jejich života v kufřících a pomáháme jim tak v období hledání vlastní identity.

Sbírka materiální pomoci proběhne za účelem vybavení kufříků pro odložené děti. Návštěvníci nákupního centra Metropole Zličín mohou projekt podpořit darováním:

dudlíku (0-8 měsíců),
kojenecké lahvičky (plastová, věk 0+)
památníčkem pro miminka
fotoalbem (pro chlapečky nebo holčičky)

Své dary prosím viditelně označte nápisem „Život v kufříku“ a odevzdejte na informační stánek Metropole Zličín v termínu od 30. 11. do 3. 12. 2019 v čase 9–21 h.

Děkujeme, že pomáháte s námi!

O naší organizaci

Nákupní centrum Metropole Zličín je největší nákupní centrum módy a zábavy na západním okraji Prahy. Bylo otevřeno v říjnu 2002 a návštěvníkům nabízí přes 140 obchodů a restaurací. Celé centrum je nízkopodlažní až na patrovou část s restauracemi a multikinem s 10 kinosály, do které se dostanete jak eskalátory, tak výtahem. V rámci svých charitativních aktivit podporuje pravidelně charitativní projekty a neziskové organizace.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy