Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Mikulášská sbírka

Organizace
HoSt - Home Start ČR

Autor
Ivana Eignerová

DARUJTE

Proč vlastně lidé darují druhým?
Darování, dle vědeckých poznatků, přináší lepší náladu, dělá lidi šťastnější a zdravější. Darování podporuje tvorbu společenských vazeb, důvěru a spolupráci ve společnosti. A co víc – darování je nakažlivé. Z jedné studie vyplývá, že každý, kdo udělá něco velkorysého, může ovlivnit desítky až stovky lidí.
A jaké jsou vaše důvody? Ať už chcete vyplavit hormon štěstí dopamin nebo vám zkrátka není lhostejný osud ohrožených dětí, přidejte se k naší Mikulášské sbírce. Pro sociálně slabé rodiny s předškolními dětmi vybíráme drogistické potřeby a dětskou výživu.
Rádi vás uvidíme ve čtvrtek 3. prosince od 10:00 do 18:00 hodin na pobočkách v Hradci, Brně a Praze. Kontakty na naše dobré víly, které na vás budou čekat:

Praha – Kateřina Vápenková (776 800 556)
Brno – Lenka Ráčková (777 801 405)
Hradec Králové – Hanka Vojtíšková (777 801 422)

Za naše klienty ze srdce děkujeme.

O naší organizaci

Od roku 2013 pomáháme dětem a jejich rodičům, kteří pocházejí ze sociálně znevýhodněného prostředí a nedovedou sami vytvořit harmonické a podnětné zázemí pro své děti. Obecně je cílem snaha o vytvoření bezpečného a zdravého místa pro děti v rodině a podporu její celistvosti.
Pracujeme s malými dětmi a jejich rodiči, kteří řeší mnoho závažných problémů, od výchovy a péče o dítě, přes tíživou bytovou situaci, závažné zadlužení, až po domácí násilí, závislosti apod. Většina našich rodičů nezažila funkční rodinný model a nemá představu, jak by měla taková rodina vypadat, jak vychovávat své děti.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy