Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Milý Ježíšku! Přejeme si nový zvonek …

Organizace
CEDR Pardubice o.p.s.

Autor
Jana Koželuhová

DARUJTE

V malebném městě Ústí nad Orlicí provozujeme již desátým rokem sociálně terapeutickou dílnu, kam dojíždí lidé ze všech směrů a z různých dálek. Dílna je pro ně místem, kde se mohou zastavit, nabrat síly, zorientovat se ve své životní situaci. Naše dílnička je malá, ale přesto obsahuje mnoho technik, dokonce i dřevořezbu. Jelikož má být dílna místem tvůrčím a zároveň bezpečným, potřebujeme, aby v ní měl kolem sebe každý dostatek místa. Rozhodli jsme se proto, že dílnu propojíme s velkou šatnou, kterou se do dílny vstupovalo, a tu zabydlíme pracovní technikou – keramika. Náš prostor se tak zvětší a provzdušní.
Co potřebujeme, je zprovoznit nový vchod s menší šatnou u druhých dveří, které ale vedou přímo do ulice města. Proto chceme zakoupit a nainstalovat domovní telefon, kterým budeme moci návštěvníkům otevírat dveře z kanceláře v patře a pouštět je dál do prostor dílny. Jinakou budou dveře z venku zajištěné, aby se pracovní prostředí nenarušovalo nahodilými vstupy cizích lidí.
Domácí telefon a jeho zprovoznění bude stát 12 000 korun, úprava vchodových dveří, do kterých se musí instalovat nova vložka, vyjde cca na 5 000 korun.
Pomoci nám můžete přispěním peněžních prostředků na realizaci nebo realizací samotnou.

O naší organizaci

Pobočka CEDR Pardubice o.p.s. v Ústí nad Orlicí provozuje dvě služby pro lidi s psychickým onemocněním. Naším posláním je pomáhat těmto lidem se zvládnutím jejich leckdy velmi těžké životní situace. Posilujeme je nejen v opětovném získání vlastní sebedůvěry, ale dále v návratu na trh práce apod.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy