Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Ministr Zdraví chce nejdelší život Čechů ve zdraví

Organizace
Ministr Zdraví

Autor
Tomáš Šebek

DARUJTE

Konkrétně zvýšíme do roku 2030 počet let strávených ve zdraví o 5 let!
Podpořte, prosím, naši snahu o zdravý život nás všech. Právě dnes a v této době je čas začít opravdu jednat! Shodneme se, že je mnohem lepší být zdravý než nemocný a pro to je třeba začít investovat do levné prevence spíše než do drahé léčby. Po vzoru Járy Cimrmana tuto koncepci zdravotnictví chce realizovat Ministr Zdraví. Zdraví je vaše a chceme vám dát naději, že si po ukončení pracovní kariéry ještě užijete další život ve zdraví.

 

Jsme skupina nezávislých, politicky neangažovaných expertů, kteří věří, že středem celého systému poskytování zdravotní péče a prevence je člověk. Ať je to občan, uživatel, zdravý, nemocný, pacient, systém se musí točit kolem něho, a ne my kolem systému, který dnes reprezentuje jen beton, drahou přístrojovou techniku na miliardy vynaložené na léčbu toho, co je levně preventabilní.

 

Věnujeme se třem problémům a poskytujeme řešení v oblasti Digitalizace, kterou chceme podpořit hlavně Prevenci, aby byly Finance na budoucí udržitelný systém zdravotní péče.

 

To vše proto, abyste měli v roce 2030 naději na vyšší dožití a léta strávená ve zdraví. Pokud má někdo lepší vizi v oblasti zdraví v ČR, zvu ho na pivo! Všem, kteří přispějí garantuji, že dali nejlepší dárek nejen sobě, ale hlavně budoucí generaci – našim dětem!

 

Za kabinet Ministra Zdraví (MinistrZdravi.cz) srdečně, doktor Tomáš Šebek.

O naší organizaci

Křestní jméno Ministr, příjmení Zdraví. Nikdo ho nikdy neviděl. Stejně jako Járu Cimrmana, ale přesto je to náš největší český velikán. Ministr Zdraví je v tento moment ideová platforma spojující lidi, kteří chtějí dosáhnout budoucí změny systému českého zdravotnictví.

Nevytváří alternativu k ministru zdravotnictví. Připomíná, že středem péče o zdraví je ideálně zdravý člověk, pacient, obecně klient.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy