Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Mít, pro co šít…

Organizace
Nové Horizonty s.r.o.

Autor
Lucie Policarová

DARUJTE

….. nebo mít, pro co žít?
Někdy obě věty znamenají totéž. Tak tomu bývá u našich deseti hendikepovaných švadlenek a „šičů“ na chráněných místech, kteří v tomto roce našili 7.000 roušek a 12.000 látkových re-sáčků. Nyní ale potřebují další zakázky, aby mohli pokračovat v šití dál i v novém roce. A co k tomu říkají oni sami?
„Konečně jsem našla práci z domova, kvůli sociální fobii nemohu do jiné práce“, „Šiju, protože mně to baví a protože jako osoba zdravotně postižená jsem měl problém práci sehnat“, „Bylo to pro mne jako zjevení, vysvobození, možnost KONEČNĚ pracovat, a trochu si tak vydělat!“.
Zkuste jim tedy hodit záchranné lano a objednat si látkové obaly pro vaše obchodní artikly či dárky na rok 2021 nebo na letošní Vánoce. Budou vám velmi vděční a vy pomůžete nejen životnímu prostředí.

Naše odkazy

O naší organizaci

Děláme věci, které nás baví a dávají nám smysl. Je super, že za to dostáváme peníze. I když je jich někdy méně, stejně je to fajn, protože si svobodně můžeme rozhodnout o tom, co chceme dělat a proč to chceme dělat.

Co tedy konkrétně děláme? Zelený úklid pro firmy i domácnosti, šijeme z darovaného materiálu – na jaře roušky a sáčky pro bezobalové nakupování, teď obaly na dárky.

Zaměstnáváme výhradně lidi se zdravotním hendikepem a služby poskytujeme s láskou k přírodě.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy