Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Muzikálem bez bariér VI.

Organizace
Polovina nebe o.p.s.

Autor
PhDr. et Bc. Daniela Rázková

DARUJTE

Dne 1.12.2020 v 19:00 organizace Polovina nebe o.p.s. pořádá šestý ročník benefičního koncertu Muzikálem bez bariér. Zazpívají známé muzikálové hvězdy Michaela Tomešová-patronka akce, Lukáš Adam-moderátor koncertu, Tomáš Löbl, Richard Pekárek, Michal Kavalčík, Michaela Dittrichová, Alžbeta Bartošová, Elis Ochmanová, Tomáš Trapl, Berenika Kohoutová, Milan Peroutka, David Gránský, Zbyněk Fric, Aneta Krejčíková, Alžběta Bartošová, Ivana Korolová.

Součástí večera je i vystoupení taneční skupiny Artefact Dance Company a živá kapela.

Na doplnění uvádíme, že autorem fotografií na plakátech a billboardech je Honza Kvarda.

Koncert podpořili: MPSV, MHMP, Městská část Prahy 4, Městská část Prahy 6, Městská část Prahy 10, Městská část Prahy 11, Městská část Prahy 12, Městská část Prahy 13, Městská část Kunratice, Jsem královna.cz, Vinařství Krist Milotice, DoDo, Rozabel, Kavárna a cukrárna Simona a Otevřenými dveřmi.

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR „Muzikálové hvězdy zpívají pro o. p. s. Polovina nebe“ se koná u příležitosti Mezinárodního dne tělesně postižených a je pořádán společností Polovina nebe již pošesté.

Výtěžek vstupného bude poukázán ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o. p. s. pro těžce postižené lidi upoutané na vozík nebo klienty, kteří se ocitli v tíživé životní situaci. Letos výtěžek ze sbírky poputuje Markovi Bednářovi (na nezbytné IT vybavení, které= potřebuje k obsluze počítače) konkrétně se jedná systém nazývaný Supernova. Zároveň Marek za naší podpory využívá Headset Sennheiser MyVoice a MyDictate program.

Vzhledem k současné situaci, která vznikla v souvislosti s koronavirouvou pandemii, bude koncert streamován online.

Nedovedli jsme si představit, že bychom letošní ročník vynechali, proto jsme se rozhodli jít cestou jeho streamování, která je pro náš další novou výzvou. V závislosti na potřebné technice je tato cesta finančně náročnější. Proto Vás prosíme, PŘIDEJTE SE K NÁM zakoupením lístků či sponzorským darem na náš transparentní účet.

Během koncertu, budou promítány jména těch, kdo nás podpořili 😊.

Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal: https://www.ticketportal.cz/event/MUZIKALEM-BEZ-BARIER-VI

MOC DĚKUJEME!!! TĚŠÍME SE NA VÁS

O naší organizaci

Polovina nebe, o.p.s. již čtrnáctým rokem pracuje s těžce postiženými osobami a seniory. Naším posláním je pomáhat slabým, znevýhodněným a diskriminovaným občanům, především osobám se zdravotním postižením a seniorům.
Naší cílovou skupinou jsou tedy osoby zdravotně postižené a senioři, kteří z důvodů věku či zdravotního stavu potřebují pomoc jiné osoby při běžných činnostech každodenního života.
Jedná se také o osoby osamělé nebo jedince, kde rodina z různých příčin nemůže zabezpečit všechny potřeby svého příbuzného během dne, kdy jsou v zaměstnání nebo sami ze zdravotních nebo jiných důvodů nezvládají péči o osobu blízkou.
Cílem našich projektů je podpořit a zkvalitnit život osobám se zdravotním postižením a seniorům z Prahy prostřednictvím registrovaných služeb osobní asistence a sociální rehabilitace.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy