Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Muzikálem bez bariér VII.

Organizace
Polovina nebe o.p.s.

Autor
Daniela Rázková

DARUJTE

Dne 3. prosince 2021 od 19:00 v KC Novodvorská organizace Polovina nebe o.p.s. pořádá sedmý ročník benefičního koncertu Muzikálem bez bariér – muzikály, které poprvé překročí naše hranice.

 

Zazpívají známé muzikálové hvězdy: Michaela Tomešová-patronka akce, Lukáš Adam-moderátor, Kateřina Bohatová, Richard Pekárek, Jan Fanta, Vendula Příhodová, Radka Pavlovčinová, Petra Kosková, Zbyněk Fric , David Gránský, Petra Vojtková, Elis Ochmanova, Milan Peroutka, Peter Pecha , Přemysl Pálek, Charlotte Doubravová, Marianna Polyaková , Tomáš Trapl a živá kapela v čele s Václavem Tobrmanem.

 

Koncert podpořili: MPSV, MHMP, Městská část Prahy 4, Městská část Prahy 6, Městská část Prahy 10, Městská část Prahy 11, Městská část Prahy 12, Městská část Prahy 13, Městská část Kunratice, Jsem královna.cz, Buchta cukrářství, Rozabel, Vuch., STERIXretro a Otevřenými dveřmi. Autorem fotografií na plakátech a billboardech je Honza Kvarda.

 

MUZIKÁLEM BEZ BARIÉR „Muzikálové hvězdy zpívají pro o. p. s. Polovina nebe“ se koná u příležitosti Mezinárodního dne tělesně postižených a je pořádán společností Polovina nebe již posedmé. Výtěžek vstupného bude poukázán ve prospěch veřejné sbírky konané Polovinou nebe, o.p.s. pro těžce postižené lidi nebo klienty, kteří se ocitli v tíživé životní situaci.

 

Proto Vás prosíme, PŘIDEJTE SE K NÁM zakoupením lístků či sponzorským darem na náš transparentní účet.  Vstupenky v distribuci na prodejních místech Ticketportal.

MOC DĚKUJEME!!! TĚŠÍME SE NA VÁS

O naší organizaci

Obecně prospěšná společnost Polovina nebe

Obecně prospěšná společnost Polovina nebe se transformovala z občanského sdružení Polovina nebe založeného v roce 2006 na podporu osob sociálně vyloučených při jejich integraci do společnosti.

Od 1. ledna 2015 je Polovina nebe, o. p. s., registrovaným poskytovatelem sociálních služeb:

Osobní asistence – terénní služba
Osobní asistence je terénní služba, místo výkonu služby je určeno na základě dohody s klientem. Službu zajištujeme po celém území hl. města Prahy.

Cílovou skupinou pro osobní asistenci jsou osoby zdravotně postižené a senioři, kteří z důvodu věku či zdravotního stavu potřebují pomoc jiné osoby při zajištění dennodenních činností. Snažíme se zajistit tu nejlepší a nejkvalitnější péči pro naše klienty, aby se tak oddálila nutnost umístění uživatelů našich služeb do ústavní péče.

Od 30. října 2016 je Polovina nebe, o. p. s., registrovaným poskytovatelem služby:

Sociální rehabilitace – ambulantní a terénní služba
V rámci Sociální rehabilitace využíváme jedinečné znalosti softwarů pro hlasové ovládání PC a pomáháme zdravotně postiženým osobám, překonat překážky, které brání ve vstupu na trh práce, zprostředkováváme adekvátní vzdělání v oblasti ovládání počítače hlasem a informačních technologií i nabytí dalších dovedností umožňujících vstup na pracovní trh.

Sociální rehabilitace je ze zákona službou bez úhrady uživatele.

Polovina nebe o.p.s. získala akreditaci pro kurzy na ovládání počítače hlasem. Zároveň jsme vydali několik publikací, které pomáhají seniorům být online.

Polovina nebe o.p.s. pořádá kurzy ovládání počítače hlasem v domově seniorů na Praze 10.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy