Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Nabídky prostorů pro Váš GT projekt

Organizace
Pragovka gallery

Autor
Nikola Bitalová

Vzhledem k množství projektů, které se na Giving Tuesday realizují, bychom rádi nabídli prostory galerie Pragovka v industriálním prostředí na Kolbenově ulici.
Můžete zde realizovat Váš projekt – setkání, sbírku, cokoliv je ve Vašem programu.
Prostory se nachází v přízemním patře za kavárnou a všechny jsou využity pro výstavy českých i zahraničních umělců.

O naší organizaci

Hlavní činností spolku Pragovka for Art, z.s. je provoz galerií (Pragovka Gallery Entry, Pragovka Gallery Rear Pop-Up a The White Room) a zajištění celoročního programu a doprovodných akcí podporující rozvoj umělecké komunity sídlící v kulturním centru na Pragovce.
Celoroční program zahrnuje plán výstav s doprovodným programem (ve formě komentovaných prohlídek, tematických přednášek, veřejných debat, workshopů pro veřejnost, performance a koncertů), čtyř výročních akcí (Kolben open; Artbazaar / květen + prosinec; Zažít město jinak / září) a dalších volnočasových aktivit. Činnost Spolku je hlavním pilířem nezávislého kulturního dění v lokalitě Prahy 9.
Hlavním cílem je vytvářet živé centrum kulturního a společenského dění na Praze 9, které bude přinášet kvalitní alternativu trávení volného času pro veřejnost a zároveň bude podpůrnou platformou pro umělce sídlící na Pragovce.
Spolek významnou mírou přispívá k rozvoji a prezentaci umění, k dostupnosti kulturních služeb nejen pro obyvatele městské části Praha 9 a obecně ke kultivaci místního prostředí a budování komunitní soudržnosti.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy