Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Najdete 50 Kč?

Organizace
ROZALIO, z. s.

DARUJTE
Očkování se dotýká každého z nás. ROZALIO je tu proto, aby zvyšovalo informovanost široké veřejnosti o možnostech bezpečného očkování. O naší práci si můžete více přečíst ZDE. NORSKÉ FONDY? Financováni jsme především z drobných darů a členských příspěvků. Abychom mohli zaplatit čtyřem lidem na vedoucích pozicích a tím si je zavázat, že na zlepšování systému očkování v ČR budou pracovat i nadále, zvažovali jsme využít dotací z norských fondů. ZKUSÍME TO BEZ NICH... Valná hromada Rozalia se však prozatím rozhodla využít jiných možností. Proto hledáme štědré lidičky, kteří by každý měsíc poslali minimálně 50 Kč a tím pomohli dosahovat požadovaných změn. Nejste to vy, kdo by nás mohl pravidelně podporovat? Doporučte nás dále. Vyzvěte aspoň jednoho jediného člověka ve vašem okolí, aby se zapojil do změn systému očkování. Najdete právě vy měsíčně alespoň 50 Kč nebo třeba jednoho dalšího člověka, který by minimálně 50 Kč měsíčně věnoval na dobrý účel? Vyplatí se investovat do naší práce. Děláme ji pro vás a vaše děti. A hodláme v tom pokračovat i nadále. Připojte se k nám právě na světový svátek dárcovství, který podporuje a oslavuje chuť pomáhat a dělat dobré skutky. P. S. Na odměny pro čtyři stěžejní pracovníky potřebujeme měsíčně 30 000 Kč. Což je v podstatě jen jedna superhrubá mzda. Získáme 600 báječných lidí, kteří měsíčně najdou 50 Kč na podporu informovaného a svobodného očkování?

Naše odkazy

O naší organizaci

Rozalio je spolek rodičů, kteří usilují o dobrovolný systém očkování s dostatečnou informovaností. Požadujeme, aby očkování bylo vždy prováděno s ohledem na zdravotní stav dítěte a s minimalizací možných rizik. Zvyšujeme proto informovanost široké veřejnosti o možnostech bezpečného očkování.
Snažíme se také podílet na změně právní úpravy očkování v ČR tak, aby se naše země přiblížila vyspělému zdravotnickému systému západoevropských zemí.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy