Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
CRESTYL daruje peníze nemocným dětem

Organizace
CRESTYL real estate, s.r.o.

Autor
Veronika Gemeriová

DARUJTE

Ve skupině CRESTYL se rozhodli v rámci Giving Tuesday podpořit finančním darem dárcovskou výzvu Báry Nesvadbové pro nemocné děti. Elence, Valentýnce a Hynkovi přispěli částkou 40 000 Kč a pomohli tak naplnit plánovonou částku 200 000 Kč.

O naší organizaci

Skupina CRESTYL působí na českém realitním trhu již dvacet let a patří mezi vedoucí developery s širokým portfoliem rezidenčních a komerčních projektů. V současné době se aktivně věnuje rozvoji více než patnácti lokalit po celé České republice s celkovou investiční hodnotou přesahující 1,2 miliardy EUR. Patří k nim i největší projekt revitalizace v centru Prahy s názvem Savarin propojující Václavské náměstí a ulice Na Příkopě, Jindřišská a Panská, nebo vznikající čtvrť DOCK v pražské Libni. U všech svých projektů skupina CRESTYL dlouhodobě dbá na kvalitu, design, nadstandardní zpracování, použití prvotřídních materiálů a celkové pohodlí pro jejich obyvatele i návštěvníky.

Skupina CRESTYL dělá vše pro to, aby splnila požadavky náročného zákazníka vykrystalizované dnešní zvyšující poptávkou po luxusním a pohodlném bydlení, nakupování či kancelářském prostoru. Zároveň se chce od ostatních odlišit jedinečností a trvalými hodnotami, které jsou pro ni tak důležité.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy