Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Nenechme seniory o samotě!

Organizace
Domovy KLAS, o.p.s.

Autor
Zdenka Burešová

DARUJTE

Během Giving Tuesday budeme tak jako každý jiný den s naší pečovatelskou službou navštěvovat seniory, o které se v Temelíně a okolí staráme. Pomoc v domácnosti, nákupy, kontrola zdravotního stavu, ale také popovídání a procvičení kognitivních funkcí nebo asistence při komunikaci s okolím, to vše musejí naše pečovatelky zvládnout. „Naši“ senioři ale přišli o svůj milovaný klub, který jsme pro ně před pandemií organizovali. Teď si tak nemají s kým popovídat, zahrát hry a sdílet své zájmy.

Prosíme, přispějte na provoz pečovatelské služby a podpořte tak naše pečovatelky. Pracují přesčas, aby mohly každému klientovi věnovat čas navíc, popovídat si, povzbudit jej, procvičit s ním paměť a bojovat s pocitem osamění. Děkujeme, že v tom naše seniory nenecháte samotné!

O naší organizaci

Za pečovatelskou službou stojí Domovy KLAS, tedy „Klidného, Laskavého, Aktivního Stáří“. Seniorům a rodinám s dětmi pomáháme už jedenáct let, provozujeme pečovatelskou službu, senior klub, dětské volnočasové kluby a mateřské centrum. Kromě Temelína působíme také v Chrášťanech a Albrechticích.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy