Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
New Dimension daruje pro MOMENT

Organizace
New Dimension, s.r.o.

Autor
Lenka Chýlková

Když jsme v minulém roce na Giving Tuesday zřídili u nás ve firmě sběrný koš, ani jsme netušili, jak velký úspěch to bude u našich lidí mít. Rok se s rokem sešel a nám se podařilo nasbírat 287 kg oblečení, které dělá dál radost a výtěžek z něj pomáhá potřebným.

V rámci letošní výzvy posunujeme sbírku dále, a to k našim klientům, které jsme zapojili formou CSR aktivity na mezinárodní Konferenci Leadership4future v Ostravě. Našim cílem v roli organizátorů konference bylo získat od účastníků drobné doplňky v podobě kravat či šátků, které pak putovaly do charitativních obchůdků.
Akce se setkala s nebývalým úspěchem. A ti, co doplněk pro MOMENT zapomněli doma, neváhali a z krku sundali svou oblíbenou kravatu a hrdě ji pověsili na věšák. Pro tyto momenty stojí za to darovat pro MOMENT.

O naší organizaci

New Dimension s.r.o. přináší koncepční řešení v oblasti rozvoje lidí a procesů. Spolupracujeme s klienty z řad výrobních i nevýrobních společností při naplňování jejich firemních strategií a v oblasti rozvoje využíváme nové trendy v kontextu Industry 4.0.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy