Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
#objetijevicnezhracka

Organizace
Dobré víly dětem

Autor
Tereza Šindlerová

DARUJTE

Děti v ústavní péči trpí citovou deprivací. Oblečení a hračky je nespasí. Všechny děti potřebují lásku a objetí. Tyhle obzvlášť!

Rozdejte letos spolu s Dobrými vílami o Vánocích pozornost a lásku dětem z dětských domovů!

Pošlete za nimi Vílu, která je zná a které důvěřují. My Vám na oplátku pošleme „Díky za dárek“ od konkrétního dítěte, kterému zajistíte smysluplně strávený čas s někým, komu na něm záleží. Vy ho pak můžete třeba věnovat svým blízkým pod stromeček a udělat tak dvojnásobnou radost dárkem, který má smysl. 🙂

Pojďme ukázat dětem s nelehkými osudy, že mohou být v životě šťastné!

Zároveň s námi šířte tak trochu jinou osvětu a sdílejte na svých sociálních sítích #objetijevicnezhracka! Děkujeme.

Naše odkazy

O naší organizaci

Působíme čtvrtým rokem v prostředí dětí z dětských domovů. Momentálně úzce spolupracujeme se třemi dětskými domovy, kde fungujeme hodně na individuální bázi. Známe všechny děti osobně a ony znají nás. Dáváme jim náš čas a lásku, doučujeme je, společně sportujeme a nasloucháme. Posilujeme jejich samostatnost a sebedůvěru. Děti se na nás těší a vědí, že přijedeme. Zároveň pro ně organizujeme společné akce mimo domov a ty starší se snažíme připravit na odchod z domova.

Všechny děti by měli mít dostatek objetí, pozornosti, lásky a času věnovaného pro jejích osobní rozvoj a zdravé dospívání. I ty z dětského domova. To, co děti prožily, neovlivníme, ale chceme, aby uvěřily, že mohou být v životě šťastné.

Naše vize je: Víla do každého dětského domova!

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy