Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
OKIN vánoční nadílka

Organizace
OKIN BPS

Společnost OKIN BPS pravidelně organizuje různorodé dobročinné akce. Inspiruje se nápady našich zaměstnanců, které jim pomáhá realizovat. OKIŇáci přišli hned se třemi nápady jak pomoci o vánocích těch, kteří to potřebují. Tento rok podporujeme dětský domov ve Frýdku Místku a organizujeme sbírku vánočních dárků, dále psí útulek v Dětmarovicích a také Mobilní hospic Ondrášek, který je úzce spojený s neziskovou organizací Moment, kterou podporujeme celoročně. Už se moc těšíme, až uděláme dětem, pejskům, a rodinám v nelehkých situacích radost o vánočních svátcích a nejen během nich.

O naší organizaci

OKIN BPS, a.s. se během svojí více patnáctileté existence zařadila mezi nejvýznamnější a současně nejrychleji rostoucí české globálně působící service providery. OKIN BPS poskytuje komplexní služby v oblasti dodávky podnikových procesů. Jedná se zejména o podporu obchodní sítě, tvorbu návrhů technických řešení a cenových nabídek, kompletní řízení projektů a realizace dodávky služeb, řízení třetích stran, zajišťování technické podpory a dohledu, vícejazyčnou zákaznickou podporu a další nové služby v oblastech, jako je např. security.

OKIN BPS poskytuje všechny své služby v 5 hlavních evropských jazycích a technickou zákaznickou podporu v dalších 11 jazycích. Ze svých tří servisních center obsluhuje koncové uživatele po celém světě 24 hodin denně, 365 dní v roce. V současné době expanduje do nově vznikajících technologických řešení, jakými jsou automatizace a koncepty využívající prvků umělé inteligence a strojového učení s cílem skokového zvyšování produktivity, efektivity procesů a zákaznické spokojenosti.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy