Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
OMEXOMÁCI DĚTEM – zaměstnanecká sbírka

Organizace
OMEXOM GA Energo s.r.o.

Autor
Marcela Šmídová

Společnost OMEXOM GA Energo se do světového dne dárcovství zapojí spolu se svými zaměstnanci prostřednictvím sbírky s názvem OMEXOMÁCI DĚTEM. Ve dnech 8. 10. až 3. 12. 2019 se uskuteční zaměstnanecká sbírka pro děti ve třech dětských domovech: Dětský domov Trnová a Zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Delfínek v Trnové na Plzeňsku, Dětský domov Česká Lípa a Dětské centrum Chovánek v Brně. Do sbírky se zapojí nejen zaměstnanci na pobočkách v Plzni, České Lípě a Brně, kde bude možné přispět do kasičky, ale je zřízen také transparentní účet, kam mohou přispět všichni zaměstnanci. Samotná společnost se ke sbírce připojí až na závěr sbírky, konečnou částku totiž svým finančním příspěvkem zdvojnásobí! Celková navýšená částka pak bude rozdělena na tři stejné díly a finance budou použity k renovaci hřišťě a nákupu potřebného vybavení a pomůcek. V období od 18. 11. do 3. 12. 2019 se v jednotlivých dětských domovech uskuteční také dobrovolnická odpoledne, kde se do programu zapojí nejen zaměstnanci, ale i vedení firmy.

O naší organizaci

Jsme OMEXOM GA Energo, lídr v oblasti elektromontáží v České republice.
Máme 15 poboček po celém území České republiky a dceřinou společnost OMEXOM Slovensko. Díky přistoupení ke značce OMEXOM v roce 2015 propojujeme 250 obchodních jednotek, které se zabývají přenosem, distribucí a transformací elektrické energie ve 40 zemích světa.
Umíme dodávat, projektovat, stavět a opravovat vedení všech napěťových úrovní, rozvoden a transformoven. Dokážeme pohotově zasáhnout v případě havárie distribuční a přenosové soustavy.
Jdeme s dobou, proto jsme se vrhli do nových – „chytrých“ technologií a spolu s dalšími společnostmi jsme se zapojili do projektu SMART CITY. Náš Smart City Polygon je praktickou ukázkou toho, jak nové technologie fungují, a jak by v budoucnu mohli „chytrá“ řešení využít.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy