Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
ORIGINÁLNÍ DÁREK – Kup si VIPhrnek

Organizace
Lata – programy pro mládež a rodinu, z.ú.

Autor
Petra Melingerová

DARUJTE

Každoročně prodáváme osobní hrnečky podepsané známými osobnostmi. Letos si je můžete přes FB koupit v aukci. Díky tomu, že dárci přihodí pod fotografii vyšší částku, získají nezapomenutelný dárek, který jim bude připomínat, že podpořili ohrožené děti a mladistvé. Díky vám navýšíme počet příběhů s dobrým koncem.

Naše odkazy

O naší organizaci

Jsme pražská nezisková organizace pomáhající dětem, mladým lidem a rodinám v Praze a Středočeském kraji již od roku 1994. Žijeme v době, kdy neustále přibývají osamocení mladí lidé, kteří nezvládají svůj každodenní život a selhávají. Velkou část společnosti tvoří neúplné rodiny, osamocení rodiče, kteří se dostávají do situací, v nichž potřebují pomoc. Pomoc často potřebují i kompletní rodiny.
Tomu aktivně předcházíme a snižujeme rizika na minimum. Pomáháme mladým lidem, které běžně potkáváte na ulici. Všichni bychom měli být zodpovědní za svůj život ve vztazích, stačí jen znát cestu, my ji pomáháme najít.

Poslání

Vrstevnickou podporou a dalšími specifickými službami pomáháme dospívajícím a rodinám zvládat jejich nepříznivou nebo ohrožující situaci a posilujeme jejich samostatnost. Věříme, že každý potřebuje někoho, kdo jej přijímá takového, jaký je.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy