Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
OSVĚDČENÍ VÁNOČNÍHO HRDINY: DÁREK, KTERÝ POMÁHÁ

Organizace
Pet Heroes, z. s.

Autor
Nikol Burešová

DARUJTE

Ve vzduchu voní cukroví, na stole hoří svíčka a v rádiu hrají koledy. Vánoce jsou svátky klidu a pohody. Je to čas věnovaný našim nejbližším, kdy společně oslavujeme, že se máme. Chtěli byste svým blízkým letos darovat dárek, který je zahřeje u srdce a zároveň pomůže potřebným? Podpořte jejich jménem zvířátka, která na svou vlastní rodinu teprve čekají. ❤️

Podpořte zvířátka příspěvkem v hodnotě 500 Kč a my vám jako poděkování zašleme osvědčení vánočního hrdiny. Své hrdiny hledá hned šest zvířátek a je jen na vás, které z nich se rozhodnete podpořit. Bude to Toníček, Schnitzel, Tara, Dinky, Žanetka nebo snad Špička?

Naše odkazy

O naší organizaci

O naší organizaci
Jsme nezisková organizace tvořená lidmi, kteří věří, že každý život má smysl. Společně proto pomáháme domácím zvířatům, která se ocitla v nouzi. Kromě přímé pomoci se věnujeme i vzdělávání a poradenství. Pořádáme přednášky na zvířecích akcích i ve školách, tvoříme informační materiály a šíříme povědomí o množení, kastracích a o tom, že i zvířata s postižením mohou mít plnohodnotný život.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy