Zpět na všechny
registrované výzvy a aktivity
Pečeme pro Elpidu

Organizace
Europ Assistance s.r.o.

Autor
Jana Volková

Hlavním posláním naší společnosti je pomáhat našim klientům v nouzových situacích. A protože pomáháme rádi, rozhodli jsme se letos zapojit i do akce GivingTuesday. Uspořádáme si hezký den s občerstvením, které připravíme společnými silami. Naladíme se na vánoční atmosféru, dáme si něco dobrého a výtěžek této akce poté věnujeme společnosti Elpida, se kterou dlouhodobě spolupracujeme. Zároveň touto akcí podpoříme i prodej Ponožek od babiček. A těšíme se na to.

O naší organizaci

Europ Assistance Česká a Slovenská republika je poskytovatelem komplexních asistenčních služeb a služeb likvidace pojistných událostí. Díky silnému mezinárodnímu zázemí a know-how skupiny nabízíme a poskytujeme naším zákazníkům komplexní specializovaná pojistná a servisní řešení šitá na míru potřebám klientů.

Při poskytování služeb využívá centrála Europ Assistance v Praze nejmodernější technologie Europ Assistance Group šité na míru potřebám klientů.

Kvalita komunikace, profesionální a pro-klientský přístup, nepřetržitá dostupnost, maximální péče o zákazníka, to vše jsou hlavní hodnoty a poslání Europ Assistance vyjádřené sloganem „You live, we care“.

zpět na všechny
registrované aktivity a výzvy